Zaopatrzenie hoteli i restauracji w ciasta – zalety

 

Catering to usługa, która cieszy się w naszym kraju bardzo dużą popularnością. Jeszcze kilka lat temu, mówiąc o cateringu, mieliśmy na myśli firmy, które dostarczają gotowe potrawy albo organizują przyjęcia. Dzisiaj na rynku działają także firmy cateringowe, których specjalnością jest wypiek ciast i dostarczanie ich w określone miejsce. Swoje usługi firmy te kierują między innymi do hoteli i restauracji.

Jakie są zalety słodkiego cateringu dla hoteli i restauracji?

 

Przygotowanie słodkości dla hoteli i restauracji przez zewnętrzną firmę cukierniczą to bardzo dobra opcja. Dzięki temu hotelowi goście czy też osoby odwiedzające restaurację mogą zamówić wybornie smakujące ciasta. Powstają one nie tylko według sprawdzonych od lat receptur, ale też wyłącznie ze składników najwyższej jakości. Dostarczane do hoteli i restauracji ciasta zawsze są świeże. Nigdy nie są pieczone w dużych ilościach i przechowywane w chłodniach.

Jak wiele ciast można wybrać, stawiając na słodki catering?

 

Wybór ciast jest naprawdę imponujący. Gatunków ciast, które mogą zamówić klienci biznesowi, jest około 200. Do tego dochodzą jeszcze różnego rodzaju kruche ciasteczka, rurki z kremem czy ptysie. W ofercie dobrej firmy oferującej słodki catering nie może zabraknąć też tortów. Zamówione słodkości dowożone są do klienta specjalistycznym transportem przez firmę cateringową. Nie ma obawy, że podczas transportu dojdzie do ich uszkodzenia. Zamówienie ciast w firmie cateringowej specjalizującej się w pieczeniu ciast to dla hoteli i restauracji gwarancja, że ich goście mogą cieszyć się wybornym smakiem świeżych ciast.