Cukiernia Tadek tworzy dla Was wypieki od ponad 17 lat. Przez ten czas Nasza oferta zmieniała się, znacznie zwiększając asortyment ciast, ciastek, tortów i rozmaitych deserów na zamówienie. Zawsze jednak powstawały one w zgodzie z tradycją i dbałością o jakość, jakiej potrzebujecie. Nasze ciasta nieprzypadkowo nazywamy domowymi, ponieważ podobnie jak tego rodzaju wypieki – możemy się pochwalić ich świeżością i naturalnym smakiem.

Coraz więcej Klientów przychodzi do Nas z rozmaitymi pytaniami, dotyczącymi samych produktów, jak i sposobu realizacji zamówień. Dlatego poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Mamy nadzieję, że pomogą one Wam w wybraniu dokładnie takich wypieków, jakich szukacie.

1. Które z oferowanych ciast są najlepsze?

Każdy z naszych Klientów ma swój indywidualny gust kulinarny i trudno tutaj o uniwersalną odpowiedź. Jednak możemy polecić kilka ciast, które cieszą się dużą popularnością. Będzie to: ciasto rajskie, bezowe, chrupek, 3-bit, pijana wiśnia, placki z sezonowymi owocami, sernik niebiański, puszysty, krakowski, japoński oraz ciasto jogurtowe z owocami.

 sernik puszysty Tadek 

2. Jaki smak tortu można zamówić?

W Cukierni Tadek jest dostępnych kilka różnych smaków, które wypełniają torty na rozmaite okazje. Podstawą każdego z nich jest biszkoptowa baza, natomiast smak może być: śmietanowy, śmietanowo-owocowy, czekoladowy, czekoladowo-owocowy, z kawałkami czekolady oraz marcepanowy.

3. Czy realizujecie torty według indywidualnego pomysłu?

Naszych Klientów staramy się traktować w sposób indywidualny. Dlatego wykonujemy torty według autorskiego pomysłu. Warunkiem realizacji takiego zamówienia jest przekazanie nam zdjęcia podobnego tortu oraz dokładny opis jego wyglądu. Wówczas konsultujemy się się z naszymi cukiernikami odnośnie możliwości realizacji takiego zamówienia.

Tort na wesele 07 Cukiernia Tadek Tort na urodziny 08 Cukiernia Tadek Tort urodzinowy 05 Cukiernia Tadek

4. Czy przygotowujecie gościńce?

Tak, przygotowujemy gościńce, które są zresztą jednymi z najczęściej zamawianych u nas zestawów ciast. W zależności od preferencji Klientów, pakujemy je w pudełka po 4 lub 6 kawałków.

5. Jak można zapłacić za zamówienie?

Uregulowanie należności za poszczególne zamówienia odbywa się najczęściej bezpośrednio u kierowcy. Wtedy to przyjmujemy płatność gotówką. Natomiast dla naszych stałych Klientów obowiązują warunki ujęte bezpośrednio w stosownej umowie. W takiej sytuacji przyjmujemy należność zarówno za pomocą przelewu, jak i gotówki.

6. Ile czasu przed planowanym terminem doręczenia, należy złożyć zamówienie?

Realizacja zamówienia zajmuje nam zazwyczaj 2 dni robocze, od momentu jego złożenia. Jednak w przypadku przyjęć weselnych, wymagane są znacznie większe nakłady pracy. W takiej sytuacji zamówienie należy złożyć około 3-4 tygodnie przed terminem samej uroczystości.