Torty urodzinowe to prawdziwy raj dla wyobraźni. Są nie tylko smaczne, ale też zachwycają wyjątkowym kształtem. Skąd wziąć pomysł na niecodzienny wygląd tortu? Podrzucamy kilka pomysłów wprost z naszej cukierni.

Tort urodzinowy z grafiką na opłatku

Najprostszy sposób, aby tort zyskał wyjątkowy charakter, to rysunek wydrukowany na opłatku waflowym. Po upieczeniu tortu nakładamy na wierzch wydruk i gotowe. Oczywiście opłatek jest jadalny, bo zawiera specjalne tusze spożywcze. Scena z ulubionej kreskówki na pewno zachwyci małego solenizanta. Tort na urodziny ukochanej żony? Wybierz wasze ulubione zdjęcie z wakacji.

Tort na urodziny 10 Cukiernia Tadek

Tort urodzinowy z ozdobnym napisem

Czyją uroczystość dziś obchodzimy? Jeśli umieścisz na torcie dedykację, nikt nie będzie miał wątpliwości. Imię na torcie urodzinowym to zawsze dobry pomysł. Możesz też wykorzystać ulubiony cytat czy powiedzenie solenizanta i w ten sposób podkreślić, jak wiele Was łączy.

Tort na urodziny 03 Cukiernia Tadek Tort na urodziny 08 Cukiernia Tadek

Tort urodzinowy w artystycznej formie

Takie torty na urodziny robią największe wrażenie, ale też wymagają najwięcej pracy. Zrezygnuj z tradycyjnej okrągłej formy i zdecyduj się na nietypowy kształt. Wóz strażacki, piłkarskie boisko, otwarta książka – dopasuj kształt do zainteresowań solenizanta, a z pewnością nie zapomni uroczystości na długo.

Tort na urodziny 15 Cukiernia Tadek Tort na urodziny 01 Cukiernia Tadek

Tort na urodziny – do wyboru do koloru

Gdy wybierasz tort na urodziny bliskiej osoby, przemyśl wiele innych kwestii – smak, rodzaj masy, wielkość. Wybór tortów urodzinowych jest przeogromny. Nie musisz wybierać sam. Chętnie Ci pomożemy. W Cukierni Tadek podpowiemy, jaki tort będzie najlepszy dla Twojego solenizanta. Zapraszamy do kontaktu.

Torty na zamówienie: torty weselne, torty na chrzest, torty na komunię, torty na urodziny dla dzieci