Torty na zamówienie

Chrzest, wesele, okrągła rocznica urodzin… Te wszystkie uroczystości nie mogą się odbyć bez odpowiedniej oprawy. Jeśli myślisz o wyjątkowym poczęstunku, weź pod uwagę torty na zamówienie. Żeby jednak ciasto na zamówienie spełniło Twoje oczekiwania, przemyśl 3 ważne kwestie.

1. Na jaką okazję potrzebuję tortu na zamówienie?

Każda uroczystość ma nieco inny charakter. Torty na zamówienie powinny podkreślać atmosferę wydarzenia. Przykładowo torty na chrzest czy torty na I Komunię Świętą utrzymane są zazwyczaj w jasnej tonacji i mają delikatny, lekki smak.
Torty na zamówienie urodzinowe czy torty weselne zależą już od gustu głównych gości – pary młodej czy solenizanta. Tu możemy poszaleć ze stylizacją oraz dodatkami smakowymi.
Zastanów się więc, jaki tort na zamówienie pasuje do Twojej uroczystości.

2. Czy tort na zamówienie ma być personalizowany?

Torty na zamówienie mogą mieć dowolną formę. Wóz strażacki, boisko, motyl, otwarta książka – to tylko niektóre pomysły na wspaniały tort na zamówienie. Na torcie możesz dodać też dowolny napis (imię, cytat) lub grafikę ze zdjęcia.
Takie fantazyjne dodatki zamienią tort na zamówienie w przepyszne dzieło sztuki. Skuś się wiec na własny projekt tortu na zamówienie

3. Z jakich produktów ma być zrobiony tort na zamówienie?

Zdarza się, że wśród Twoich gości są osoby z różnego rodzaju alergiami pokarmowymi. Pamiętaj, aby podać taką informację przy wyborze tortu na zamówienie. Zapytaj, czy można wykonać tort z określonego rodzaju mąki lub wykluczyć określone składniki receptury.
Dobra piekarnia znajdzie zastępnik dla produktu tak, aby tort na zamówienie zachował wspaniały smak.

Jeśli masz pytania związane z tortem na zamówienie, skontaktuj się z nami. Chętnie stworzymy dla Ciebie wyjątkowy tort na każdą okazję.