Ten wyjątkowy czas – zarówno dla dziecka jak i jego najbliższych – wymaga słodkiej oprawy. Pyszne dodatki są gwarancją pozytywnych wspomnień, które zostaną na długo w pamięci gości. Szczególnie wtedy, gdy przygotuje je dla Was Cukiernia Tadek, znana z wyśmienitych ciast i tortów komunijnych. Oferowane przez nas ciasta na Komunię są dostępne w kilkunastu popularnych wariantach. Zachęcamy też do wybrania wyjątkowego tortu, który będzie zwieńczeniem tego spotkania w gronie najbliższych.

Dostępne rodzaje ciast

W naszej Cukierni stawiamy na różnorodność. Dlatego organizowaną przez Was Komunię mogą osłodzić wyśmienite serniki, szarlotki, ciasta kruche, biszkoptowe czy ciasta z uwielbianą przez najmłodszych – galaretką. Decydując się na zestawienie kilku różnych wariantów, z pewnością zadowolicie wszystkich zaproszonych na przyjęcie gości.

Tort na Komunię

Nasze torty komunijne przygotowujemy ze sprawdzonych składników, a ich sposób dekoracji jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Wielkość zamawianego tortu można w łatwy sposób obliczyć, ponieważ na 1 osobę przypada około 10 dkg tortu. Jeśli zatem potrzebujecie tortu na Komunię dla 30 osób, wystarczy zamówić go w wadze 3 kg. Dobrze jednak wiedzieć, że na ostateczną wagę tortu wpływają jego dekoracje.

Tort na komunię 04 Cukiernia Tadek Tort na komunię 03 Cukiernia Tadek Tort na komunię 06 Cukiernia Tadek

Podstawę dla tortów wykonywanych w Cukierni Tadek stanowi biszkopt, który jest przekładany, a następnie wygładzany prawdziwą bitą śmietaną. Smak kremu można wzbogacić wybranymi przez Was owocami. Dekoracje tortów na Komunię wykonujemy zgodnie z Waszymi wskazówkami, zachowując subtelną formę tego wyjątkowego wydarzenia. Zobacz przykładowe torty na komunię.

Jak zamawiać ciasta i torty na Komunię?

Zamówienie ciast i tortu na Komunię najlepiej złożyć telefonicznie. Ze względu na duże zainteresowanie naszych Klientów – warto zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem. Zanim złożycie zamówienie – należy oszacować ilość potrzebnych blach ciasta, wielkość tortu czy jego smak. Minimalna wartość przyjmowanych przez nas zamówień z dowozem to 400 zł. Możecie je także odebrać w siedzibie Cukierni Tadek lub punktach współpracujących. Zapraszamy do składania zamówień – przejdź na stronę kontakt.