Ciasta świąteczna na zamówienia

Święta Bożego Narodzenia to ogromne przeżycie – także pod względem kulinarnym! W ten okres roku delektuje się wieloma charakterystycznymi potrawami i nie można zapomnieć także o deserach. Świąteczne ciasta jak serniki i makowce to tradycja, a nawet te osoby, które preferują nieco poeksperymentować z bożonarodzeniowymi przepisami, z pewnością docenią smaczną, słodką przekąskę, aby nieco bardziej ucieszyć się tym wyjątkowym czasem. Desery to w końcu równie ważny element świątecznego menu, co barszcz czy karp! Jeśli zatem poszukujesz interesujących, świątecznych wypieków, warto skorzystać z usług cukierni!

Bożonarodzeniowe ciasta prosto z cukierni!

U nas zamówić można przepyszne ciasta na święta, które z pewnością doskonale nadadzą się na rodzinny stół. Mieszkając w okolicach Warszawy, Radzymina bądź Lublina, wystarczy złożyć zamówienie w naszej cukierni, a następnie odebrać swój wymarzony deser bądź skorzystać z opcji dowozu. Przypominamy, że trzeba się spieszyć – na zrealizowanie zamówień potrzebujemy czasu, dlatego przyjmujemy je do 11 grudnia!

Jak odebrać nasze ciasta?

W dniach 21 do 22 grudnia będzie można odwiedzić naszą cukiernię w celu odebrania zamówienia. Alternatywnie, skorzystać można z dowozu, lecz jest on dostępny minimalnie przy 7 blachach ciasta! Datę dostarczenia ustalamy później, dlatego zachęcamy do dalszego kontaktu. Działamy sprawnie i terminowo, dlatego nie trzeba martwić się tym, czy bożonarodzeniowe smakołyki zagoszczą na stole w tegoroczne święta!

Smaczne desery dla każdego!

Każdy zasługuje na nieco świątecznego ciasta w Boże Narodzenie, dlatego nasza oferta dotyczy zarówno firm, jak i indywidualnych zamówień. Z chęcią zaopatrzymy także sklepy, które chcą wzbogacić swój asortyment o interesujące, bożonarodzeniowe desery. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby każde z naszych ciast było smaczne i ładnie się prezentowało, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji. Co więcej, proponowane przez nas ceny są wyjątkowo przystępne – idealne dla większych zamówień!