Aura za oknem jasno przypomina nam, że mamy już jesień. Ta pora roku zawitała też do Cukierni Tadek, żeby rozgościć się tutaj na dłużej. Bardzo nas to cieszy, ponieważ sezonowe ciasta domowe są wyjątkowo kuszące. Bo choć pogoda nie zawsze rozpieszcza promieniami słońca, to zawsze można ją przecież ocieplić ulubionymi, słodkimi przysmakami. Wystarczy wybrać ciasta na zamówienie, zachwycające darami polskich sadów i ogrodów.

Czym smakuje jesień?

Sezonowe owoce (i warzywa) to prawdziwa bomba, wypełniona po brzegi witaminami. Szczególnie widzimy to jesienią, kiedy mamy dostęp do niepowtarzalnego bogactwa w postaci kruchych jabłek, mięsistych śliwek, soczystych gruszek czy młodej marchwi. Wszystko to, w połączeniu z przepisami, które zaskarbiły sobie Wasze zaufanie sprawia, że nasz zakład cukierniczy naprawdę lubi jesień.

Polecane ciasta sezonowe

Jesienią mamy dla Was pyszne, a przy tym wypełnione dodatkami ciasta, które błyskawicznie znikają z deserowych talerzyków! Są również ciekawym przełamaniem smaków, do których przyzwyczaiło Was minione lato. Cukiernia Tadek ma zatem w swojej ofercie m.in.: szarlotki, jabłeczniki, placki ze śliwkami, serniki z malinami czy gruszkami, ciasta słonecznikowe oraz cieszące się dużym zainteresowaniem – ciasta marchewkowe. Które z nich należy do Waszych ulubieńców?