Dzień dziecka już za moment, dlatego warto zaplanować rozmaite atrakcje dla swoich pociech. Poza drobnymi upominkami czy rodzinnym wypadem na ulubiony plac zabaw – polecamy słodkie smakołyki i przekąski. Z pewnością ucieszą one małych smakoszy, którzy są prawdziwymi fanami tortów, ciast i ciasteczek. Oferta, przygotowana przez Cukiernię Tadek z okazji Dnia Dziecka – to prawdziwy festiwal deserów!

Owocowy zawrót głowy

Dzieci wprost kochają ciasta z owocami. Biszkopty z truskawkami i galaretką, szarlotki czy owocowe tarty – na pewno wywołają uśmiech na ich twarzach. A smak ciast z owocami, przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym. Szczególnie, że w naszej Cukierni przygotowujemy je w oparciu o składniki, pochodzące wyłącznie od zaufanych dostawców. Dlatego wszystkie owoce, jakie dodajemy do ciast – są smaczne i świeże.

Jest okazja – musi być tort

Trudno wyobrazić sobie dziecko, które nie lubi tortu. Dodatkowo, świętowanie Dnia Dziecka to doskonała okazja do ozdobienia go – świeczkami, które maluch z przyjemnością zdmuchnie. A tort, przygotowany na biszkoptowym cieście, z dodatkiem prawdziwej bitej śmietany, będzie smacznym zwieńczeniem tego dnia pełnego atrakcji. Dobrym pomysłem może się też okazać przyjęcie w plenerze, zwieńczone oczywiście tortem od Cukierni Tadek.

Nie zapominajcie, że Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, w którym możecie pozwolić swoim pociechom na nieco więcej swobody. Również w zakresie ilości pochłoniętych w tym Dniu – słodyczy i deserów. Znajdźcie czas, bu wspólnie cieszyć się tym świętem pełnym radości. A w sklepach, oferujących ciasta z Cukierni Tadek – znajdziecie smakołyki, które zachwycą najmłodszych! Uśmiech na twarzach Waszych dzieci, niech będzie wtedy najlepszym podziękowaniem za wszystko, co dla nich przygotujecie.