To ważne święto zbliża się wielkimi krokami. Nie zawsze jednak udaje się znaleźć idealny prezent, którym można by uczcić ten dzień. Właśnie w takiej sytuacji polecamy pyszne wypieki, które z pewnością miło zaskoczą Wasze Mamy. Takie święto draża się przecież tylko raz w roku, dlatego warto postarać się o to, by poczuły się one naprawdę wyjątkowo. Nie musicie mieć specjalnych zdolności kulinarnych – wystarczy, że zdacie się na doświadczenie Cukierni Tadek.

Nie ma jak ciasto

Co może lepiej oddać Wasze szczere życzenia, jeśli nie efektowne ciasto? W naszej cukierni znajdziecie mnóstwo pysznych ciast na taką okazję. Może być udekorowane bitą śmietaną oraz owocami sezonowymi. Niewielkie rozmiary sprawiają, że bez trudu dowieziecie je pod wybrany adres – wprost do (niczego się nie spodziewającej) Mamy. Z pewnością zasłużyła na taką miłą niespodziankę.

Lekki sernik z owocami

Dzień Matki doskonale zbiega się w czasie z rozpoczęciem sezonu na truskawki. W Cukierni Tadek dobrze wiemy, jak to wykorzystać do Naszych ciast. Dlatego z tej okazji proponujemy Ci sernik na zimno – udekorowany truskawkami i galaretką. Jego podstawę stanowi delikatny biszkopt. To niezawodne połączenie, cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem Klientów.

Klasyczne ciasto drożdżowe

Ten kultowy, słodki upominek to kolejny idealny pomysł na Dzień Matki. Puszyste ciasto udekorowane kruszonką i owocami – smakuje wprost wyśmienicie! Bardzo dobrze sprawdzi się szczególnie u entuzjastek niezbyt słodkich deserów, idealnych do popołudniowej kawy. Ciasto drożdżowe, przygotowywane w Cukierni Tadek – zaskoczy Was swoją delikatnością.

Dzień Matki to święto, które zasługuje na celebrowanie i odpowiednią oprawę. Pokażcie w tym dniu swoim Mamom, jak bardzo są dla Was ważne. Czasem nawet drobiazg wystarczy, by poczuły się wyjątkowo. Jeśli więc myślicie o słodkim upominku i rodzinnym świętowaniu – odwiedźcie koniecznie sklepy, w których znajdziecie ciasta z Cukierni Tadek. U nas jakość i tradycja! A każdej z Mam życzymy w tym Dniu – wszystkiego najlepszego!