Pierwsze ciasta z Cukierni Tadek trafiły do klientów w 2002 roku. Choć od tego czasu wiele się zmieniło, a od 2016 pracujemy w nowej siedzibie, to nadal możemy z dumą powiedzieć – u nas Jakość i Tradycja! Pieczone na zamówienie ciasta domowe to chluba naszego zakładu. Nowoczesny sprzęt i najwyższe normy jakościowe sprawiają, że ciasta z Cukierni Tadek smakują najlepiej. Dlaczego? Bo są pyszne i świeże. Nie pieczemy ciast na zapas, lecz tylko na zamówienie. Otrzymujesz świeży wypiek, który zachwyca nawet największych smakoszy.

Ogromny wybór ciast, ciastek i tortów

Cukiernia Tadek może pochwalić się wyjątkowo dużym katalogiem produktów. Ponad 200 ciast, ciastek i tortów znajdziesz przeglądając nasz katalog. Dzięki tak szerokiej ofercie, każdy smakosz znajdzie u nas swoje ulubione ciasto. Pomimo tak dużego asortymentu, jesteśmy otwarci na produkcję wyrobów przygotowanych na specjalne życzenie. Wciąż stawiamy na bezpośredni kontakt z każdym klientem indywidualnym. Cieszymy się, że możemy dostarczać nasze ciasta nie tylko do sklepów, hurtowni i domów weselnych, lecz także do pojedynczych osób organizujących imprezę okolicznościową.

Ciasta z Cukierni Tadek na Twoim przyjęciu

Organizujesz urodziny, chrzest, komunię lub wesele? Potrzebujesz większej ilości ciast lub wyjątkowego tortu? Zapraszamy do kontaktu! Porozmawiajmy o tym, czego potrzebujesz. Jeśli nie masz pewności, jakie ciasta sprawdzą się na Twoim przyjęciu, chętnie pomożemy Ci wybrać najlepiej pasujące wypieki, które często zamawiają nasi zadowoleni klienci. Zobacz nasz katalog i skontaktuj się z nami!