Ciasta z dodatkiem orzechów są jedną z najpyszniejszych kategorii, jakimi może Was poczęstować Cukiernia Tadek. Wszystkie bakalie mają wprawdzie bogate walory smakowe, ale to właśnie ciasta domowe z orzechami sprawiają, że lubimy jesienne wypieki. Dodatkowo orzechy posiadają wysoką zawartość witamin z grupy B oraz witaminy E, poprawiając ogólną kondycje skóry i pracę mózgu. Aż chce się je zjeść, prawda?

Jak przygotowujemy ciasta z orzechami?

Wszystkie ciasta orzechowe na zamówienie, jakie znajdują się w naszej ofercie, przygotujemy z naturalnych składników. Szczególną uwagę przykładamy do doboru orzechów, które są odpowiednio przechowywane i siekane tuż przed dodaniem do ciasta. Dla części przepisów te bakalie stanowią tylko element dekoracyjny, jednak bardzo często możecie znaleźć orzechy dodane do kremu, co nadaje całemu ciastu całkiem nowy charakter. Wyśmienicie smakują w połączeniu z karmelem, miodem, masą budyniową oraz czekoladą.

Jakie ciasta orzechowe Wam polecamy?

Ciasta z dodatkiem orzechów, które przygotowuje nasza Cukiernia to przede wszystkim ciasto finezja, orzechowiec, rolada makowa, ciasto kawowe, chatka Tadka oraz ciasto ormiańskie. Wspomniane ciasta orzechowe bardzo dobrze smakują w towarzystwie świeżo parzonej, czarnej kawy. Jeśli nie znaliście wcześniej tego połączenia, koniecznie spróbujcie!