Jakie ciasta na karnawał?

Po święcie Trzech Króli przez kilka tygodni stycznia (i kilka dni lutego) trwa karnawał. W tym czasie spotykamy się i bawimy, a jak zabawa – to i ciasto! Jakie są najlepsze ciasta do podawania gościom w czasie karnawału? Przeczytajcie poniżej.

Oczywiście szampańskie

Znacie ciasto szampańskie? To kakaowy biszkopt z pianką kokosowo-makową z kremem śmietankowym i biszkopcikami w czekoladzie. Brzmi pysznie, prawda? A smakuje jeszcze lepiej! Gwarantujemy, że trafi w gusta Waszych gości i na dobre zagości na Waszych karnawałowych stołach. Smacznego!

Drobne przyjemności

W czasie karnawału dobrym rozwiązaniem są także mniejsze przekąski – często wolimy przegryźć coś drobnego i wrócić do zabawy. Tutaj także przychodzimy z pomocą – wystarczy posmakować naszej galanterii. Ciastka kruche, półkruche, drożdżowe i ucierane z nadzieniami lub bitą śmietaną – bardzo wiele smaków i różnych propozycji. Wiele rodzajów babeczek, bułeczki, eklerki, batoniki, ptysie, rurki, beziki, pierniczki, praliny czy pączusie – dla każdego znajdzie się przysmak. Przejrzyj naszą ofertę galanterii i wybierz coś na swoją imprezę karnawałową!