Cukiernia Tadek

Oferta dla klientów biznesowych

Producent wyrobów cukierniczych - oferta dla sklepów, hurtowni oraz przedszkoli

Dostarczamy do 3 razy w tygodniu

Posiadamy własną flotę specjalistycznego transportu, dzięki czemu masz pewność, że ciasta zawsze dojadą do Ciebie na czas. Ponieważ nasza sieć klientów stale się rozrasta, jeśli zdecydujesz się na współpracę, możesz liczyć na świeże ciasta z Cukierni Tadek nawet 3 razy w tygodniu.

Niezrównana jakość ciast

Bezpośrednia dostawa to nie jedyny element, który gwarantuje wysoką jakość. Nasze ciasta cechuje wyjątkowa świeżość, ponieważ pracujemy w systemie na zamówienie. Nigdy nie pieczemy naszych ciast na zapas, jak robi to wiele konkurencyjnych cukierni. Otrzymujesz świeżo upieczone ciasto robione domowym sposobem. Trafiamy w gusta nawet największych smakoszy!

Najwyższe normy i duży katalog

Nasza cukiernia posiada m.in. certyfikat FSSC 22000 oraz wdrożony system HACCP. Spełniamy najbardziej rygorystyczne normy jakościowe. Ponadto posiadamy bardzo szeroki asortyment: ponad 200 ciast, ciastek i tortów. Zadowolimy nawet najbardziej wymagające podniebienie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – zapraszamy do obejrzenia katalogu online.

Zobacz, z jakimi firmami współpracujemy

Sklepy i hurtownie

Jesteś właścicielem sklepu lub hurtowni? Zobacz, ile zyskasz na współpracy z Cukiernią Tadek! Nasze ciasta domowe na zamówienie zaskakują klientów wyjątkową świeżością i smakiem dzięki systemowi pracy na zamówienie. Posiadamy dużą flotę specjalistycznych samochodów chłodniczych, które dowożą do Ciebie produkty w świetnym stanie. Szeroka oferta i szybka realizacja zamówień czynią z nas lidera na rynku. Pracuj z najlepszymi – przekonaj się, że warto. Zapraszamy do kontaktu!

Firmy cateringowe

Zapraszamy także do współpracy firmy cateringowe. Zapewniamy, że ciasta i ciasteczka z naszej cukierni trafią w gusta Waszych klientów. Mamy doświadczenie we współpracy z firmami cateringowymi, w związku z tym wiemy, czego oczekują. Nie boimy się wyzwań! Jeśli otrzymacie od klienta specjalne wymagania dotyczące ciast, z miłą chęcią dostarczymy Wam wypieki zgodne z wytycznymi.

Współpraca z domami weselnymi

Prowadzisz dom weselny i chcesz, aby goście na imprezach w Twoim ośrodku zawsze dostawali pyszne, świeże torty i ciasta? Zapraszamy do współpracy! Zapewniamy wyjątkową świeżość i smak. Wypróbuj nas!