Ciepłe, słoneczne dni i wizja zbliżającego się letniego odpoczynku sprawiają, że wzrasta ochota na słodkie ciasta. Docenicie je szczególnie teraz, kiedy wysokie temperatury zachęcają do szukania ochłody – również w posiłkach i deserach. Szczególnie, że smaczne owoce sezonowe, które na dłużej zawitały w przysmakach od Cukierni Tadek – to idealny sposób na lekkie orzeźwienie.

Nasze propozycje

Sezon letni to czas, kiedy z przyjemnością wybieracie nasze ciasta z owocami o galaretką, desery z niewielkim dodatkiem kremów lub puszyste serniki. Jeśli więc szczególnie lubicie owoce – polecamy pasję malinową i mus malinowy. Mamy też coś dla osób, które nie wyobrażają sobie lata bez truskawek – pod postacią pysznego ciasta rajskiego. Jeśli natomiast wolicie mniej słodkie owoce, z pewnością zasmakują Wam ciasta takie jak: jagódka, pijana wiśnia, chrupek czy ciasto jogurtowe oraz placki z rabarbarem lub śliwką.

Idealnie puszyste i lekkie serniki, jakie przygotowujemy dla Was latem w Cukierni Tadek – to idealny dodatek do mrożonej kawy. Dużym zainteresowaniem cieszy się kilka wariantów. Należą do nich: sernik na zimno, śmietanowiec, sernik japoński, krakowski, klasyczny wariant z brzoskwinią oraz delikatny niebiański sernik na jogurcie.

Jeszcze więcej ciast i deserów

Na tym nie kończą się letnie propozycje, jakie przygotowała dla Was Cukiernia Tadek. Spróbujcie chociażby rolad, ciast piaskowych, zapiekanych babeczek z owocami oraz ciast litewskich. Równie smaczne będą też rurki i babeczki z galaretką a także urocze mini-deserki.
Podczas letnich spacerów – koniecznie wstąpcie więc do sklepów, oferujących ciasta i desery z Cukierni Tadek.