Jaka cena ciasta na wesele dla 50 -100 osób

Aby wesele było udane, należy zadbać o każdy jego aspekt. Słodkie przekąski, jakie serwuje się gościom, są tu niezwykle istotne, deserów nie może zabraknąć, warto także wziąć pod uwagę to, co najbardziej usatysfakcjonuje podniebienie zgromadzonych na  weselu osób. Na wybór odpowiedniego ciasta ma wpływ wiele czynników, od indywidualnych preferencji, poprzez aspekty wizualne wypieków, aż po ilość gości, pogodę, czy resztę dań, jakie podaje się na weselnym stole. Rozsądnie jest rozpatrzyć te aspekty nieco bliżej!

Ile ciasta na wesele dla 50 osób?

Jeśli decyduje się na dość kameralne wesele, liczące sobie około 50 osób, należy zaserwować gościom proporcjonalną ilość ciasta. Należy przyjąć około 10 – 40 dag na osobę.

Jakie ciasta na wesele dla 50 osób?

Mniejsze wesela oznaczają, że można sięgnąć po szerszy zakres ciast. Wynika to z faktu, że nawet w przypadku małego
zainteresowania takim ciastem, łatwiej będzie poradzić sobie z nadmiernymi porcjami, rozdając je gościom lub zamrażając. Dużym
zainteresowaniem cieszą się tu intensywnie słodkie ciasta z kremem lub masą.

Ile ciasta na wesele dla 100 gości?

Proporcjonalnie do mniejszych wesel, większe przyjęcia wymagają większej ilości poczęstunków. Kierując się określoną wcześniej zasadą porcji w kilogramie ciasta, warto sięgnąć po co najmniej kilkanaście kilogramów ciasta w ramach poczęstunku dla 100 gości.

Jakie ciasta na wesele dla 100 gości?

Gdy goście na weselu są liczni i nie możemy być całkowicie pewni, jakie wykażą zainteresowanie zaserwowanymi łakociami, warto
sięgnąć po takie rodzaje ciasta, które zachowują świeżość przez dłuższy czas. Wszelakie słodkie przekąski galanterie, serniki i podobne wypieki są bardzo mile widziane.

Najbardziej opłacalne oferty w ramach słodkiego stołu

Oczywiste jest, że wyprawiając wesele, należy liczyć się z pewnymi wydatkami, jednak nie oznacza to, że nie powinno się szukać
atrakcyjniejszych ofert. Zazwyczaj najbardziej opłacalne jest skorzystanie z pełnego cateringu weselnego, który zapewnia kompletny, słodki stół, obejmujący ciasta, słodycze i inne łakocie. Nie można zapominać, że słodkie przekąski to nie tylko wypieki, ale szeroki zakres deserów, które przemówią do każdego podniebienia podczas przyjęcia weselnego. W tym celu warto zdecydować się na ofertę profesjonalnej firmy, która stanie na wysokości zadania.