Wybór idealnego tortu to nie lada wyzwanie. Różne okazje wymagają przecież odpowiedniej oprawy kulinarnej, a tort może być jej doskonałym dopełnieniem. Chcesz zamówić tort, który spełni Twoje oczekiwania pod względem smaku i sposobu jego dekoracji? Czytaj zatem dalej, a dowiesz się – jak zamawiać torty w Cukierni Tadek.

Przeznaczenie tortu

Wybrany przez Ciebie tort, powstanie z myślą o konkretnej uroczystości, którą ma uświetnić. Dlatego tak ważne jest uwzględnienie oczekiwań Twoich gości. Inne wymagania będą tutaj miały osoby dorosłe, a co innego zachwyci małych smakoszy.

Nie wiesz jak duży powinien być zamawiany przez Ciebie tort? Wystarczy, że podasz nam przybliżoną liczbę gości. Przyjmujemy, że na jedną osobę przypada około 10 dkg tortu. Warto wiedzieć, że na wagę tortu, mogą także wpłynąć wybrane przez Ciebie dekoracje.

Sposób wykonania

Przygotowywane przez nas torty na zamówienie, wykonywane są w sposób tradycyjny. Podstawową bazę tworzy zatem biszkopt jasny lub czekoladowy, przekładany kremem z prawdziwej bitej śmietany.

Smak kremu możemy dla Ciebie wzbogacić, dodając owoce (np. brzoskwinie, truskawki czy wiśnie). Doskonale sprawdza się także czekolada, kawa czy alkohol – wszystko zgodnie z Twoimi preferencjami.

Zewnętrzna część tortu jest również wygładzana bitą śmietaną, która stanowi idealną kanwę dla późniejszej dekoracji. Wykonamy ją zgodnie z Twoim zamysłem, przy czym nie zajmujemy się dekoracjami artystycznymi lub tworzonymi ze świeżych owoców czy kwiatów.

Przygotowujemy także torty z masy marcepanowej.

Tort weselny

Jeśli szukasz wyjątkowego tortu na przyjęcie weselne – wykonamy go dla Ciebie! Prześlij nam zdjęcie Twojego pomysłu, a my określimy, czy możemy go dla Ciebie zrobić. Pozwoli nam to również określić, jaka będzie przybliżona cena tortu weselnego.

Czas oczekiwania

Czas, jakiego będziemy potrzebować na przygotowanie wybranego przez Ciebie tortu- zależy od rodzaju danego zamówienia. Z reguły są to dwa dni robocze. Nie dotyczy to tortów weselnych, których czas wykonania – ustalany jest w pełni indywidualnie. Czas oczekiwania na zamawiany przez Ciebie tort, poznasz już w momencie składania zamówienia.

Odbiór i dostawa

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom – możesz odebrać swoje zamówienie osobiście lub ustalić szczegóły dostawy z naszej strony. Świadczymy tą usługę w promieniu 10 km od Cukierni Tadek. Jeśli jednak dokonujesz swojego zamówienia z innego rejonu – określimy to indywidualnie. Uwaga – oferta dotyczy zamówień powyżej 400 zł.

Swoje zamówienie możesz również złożyć w jednym ze współpracujących z nami sklepów. Są one zlokalizowane w Lublinie, Chełmie, Puławach oraz Rzeszowie. Twój tort odbierzesz wtedy bezpośrednio w sklepie lub ustalisz inne, dogodne dla Ciebie warunki jego odbioru.

Polecamy również: torty na komunię, torty na chrzest oraz torty na urodziny na dzieci.