Zastanawialiście się kiedyś, jaka jest historia Cukierni Tadek? Możecie ją poznać czytając poniższy wpis!

Początki Cukierni Tadek

Cukiernia Tadek to rodzinna firma cukiernicza z Radzymina koło Warszawy. Została utworzona w 2002 roku i od tego czasu stale się rozwija dostarczając ciasta do coraz większej liczby nowych klientów, cały czas zachowując podstawową zasadę: u nas jakość i tradycja! Początki cukierni to niewielkie zaplecze produkcyjne, mała powierzchnia magazynowa i kilka samochodów. Nasze wypieki zachwycały niewielką część rynku w okolicach Lublina. Dzięki pasji, zaangażowaniu i ciągłemu doskonaleniu sztuki cukierniczej firma prężnie się rozwijała i odnosiła liczne sukcesy. Powiększaliśmy kadrę i zdobywaliśmy serca wielu nowych smakoszy.

Jak wygląda dziś cukiernia?

W ciągu kilkunastu lat wiele się zmieniło, ale niektóre rzeczy pozostały takie same – świeżość i pyszny smak naszych ciast. Zatrudniamy wykwalifikowanych cukierników i specjalistów, a nasza flota to kilkadziesiąt pojazdów wyposażonych w systemy chłodnicze, dzięki czemu docieramy do klientów oddalonych o setki kilometrów. Nasza hala produkcyjna z 2016 roku zaopatrzona jest w maszyny i urządzenia najnowszej technologii. Stosujemy nowe rozwiązania i idziemy z duchem czasu, jednocześnie pozostając wiernym tradycyjnym recepturom i technikom rzemieślniczym w produkcji i dekoracji wypieków cukierniczych.

Z kim pracujemy?

Współpracujemy z wieloma punktami sprzedaży, a także renomowanymi sieciami marketów i firmami zajmującymi się spedycją naszych produktów na rynki zagraniczne. Dostarczamy produkty do wielu znanych firm, hoteli i restauracji głównie na terenie wschodniej i południowo-wschodniej części Polski.

Ciasta z Cukierni Tadek

Nasz asortyment to ciasta, ciasteczka i torty, których niepodważalnym atutem jest wysoka jakość, doskonały smak i wygląd. Staramy się zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów oraz zachwycić szeroką gamą produktów cukierniczych, tak więc systematycznie wprowadzamy do sprzedaży nowy asortyment – tym samym zwiększając liczbę nowych klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!