Każde przyjęcie, bez względu na ilość zaproszonych na nie gości, wymaga niepowtarzalnej oprawy. Szczególnym tego rodzajem będzie oprawa kulinarna, a dokładnie jej słodkie zwieńczenie, jakim są desery. Jeśli jednak nie przepadacie za stołami uginającymi się od ciast – galanteria cukiernicza może się okazać idealnym wyborem. Zwłaszcza, że Cukiernia Tadek ma dla Was szeroki wybór tych wykwintnych słodkości, idealnych na wszelkie przyjęcia.

Gdzie tkwi sekret galanterii cukierniczej?

Półmiski, na których pięknie układają się kompozycje z ciasteczek, rurek czy babeczek – cieszą nie tylko podniebienie, ale też oczy gości. Dlatego w Cukierni Tadek oferujemy pełną kafeterię słodkości, które będą doskonałym dopełnieniem organizowanej przez Was uroczystości. Tace, na których znajdzie się Nasza galanteria cukiernicza, świetnie sprawdzą się m.in. na przyjęciu weselnym, kameralnych urodzinach, rodzinnym jubileuszu czy imprezie firmowej.

Przy każdej z tych okazji będą eleganckim, a jednocześnie zaskakująco smacznym uzupełnieniem przerwy kawowej czy przekąską, nie tylko w porze deseru. W Cukierni Tadek dbamy również o to, żeby przygotowywane wyroby cukiernicze – trafiały do Was pod wykwintną postacią. Stąd też wynika duża precyzja, jaką wkładany w każdy produkt. Nie zapominany także o efektownej ekspozycji każdego z tych małych przysmaków.

Co znajdziecie w Naszej ofercie?

Galanteria cukiernicza, którą dla Was tworzymy – jest oparta na sprawdzonych przepisach, dobrze znanych składnikach i świeżych owocach. Wszystko to razem, w połączeniu z przygotowaną przez nas bitą śmietaną i rozmaitymi nadzieniami – daje tak niepowtarzalny smak. W ten sposób możemy przygotować małe dzieła sztuki, którymi zachwycicie swoich gości.

W ofercie galanterii cukierniczej Cukierni Tadek znalazły się zatem: rurki z bitą śmietaną i malinami, ptysie, bułeczki jagodowe, eklerki, batony, mini-deserki, babeczki kruche i z bitą śmietaną, beziki, orzeszki, mini-pączusie, deserowe shoty oraz mini-kule czekoladowe. Natomiast zupełną nowością są u nas: rożki, rogaliki oraz koperty, które doskonale prezentują się na każdym stole.