Cukiernia Tadek w Puławach

Przed Tobą wybór ponad 200 świeżo pieczonych ciast, ciastek i tortów. Pieczemy na zamówienie.
Zamów nasze słodkości na swoją imprezę okolicznościową

Torty i ciasta domowe na zamówienie z dowozem - Cukiernia Puławy

Poznaj Cukiernię Tadek -
Świeże i pyszne ciasta domowe i torty w Puławach

Cukiernia Tadek w Puławach to wybór z katalogu ponad 200 świeżych ciast, ciastek i tortów. Wszystkie wypieki możesz zamówić i odebrać osobiście w naszej placówce przy ul. Lubelskiej 43, a jeśli organizujesz dużą imprezę okolicznościową, np. urodziny, chrzest, komunię czy wesele - jest także możliwość dostarczenia ciast z dostawą na miejsce imprezy.

Obsługujemy Imprezy Okolicznościowe

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pysznych ciast lub tortu na imprezę okolicznościową. Razem wybierzemy wypieki, które będą świetnie pasować do okazji. Swoje zamówienie możesz odebrać osobiście z naszego magazynu przy ul. Lubelskiej 43 w Puławach. Przy dużych zamówieniach jest możliwość dowozu na teren imprezy.

Dziś pieczone, jutro u Ciebie

Motto naszej cukierni to: u nas JAKOŚĆ i TRADYCJA! Nasz największy wyróżnik, oprócz pysznego smaku, to wyjątkowa świeżość. Wszystkie ciasta pieczemy na zamówienie, a nie na zapas, jak to robi większość konkurentów. Smakując ciast z naszej oferty masz pewność, że powstały z najlepszych składników. Spróbuj ciast z naszej cukierni w Puławach, aby sprawdzić to samemu. Zapraszamy!

Duży katalog ponad 200 ciast i tortów

Ponad 200 ciast, ciastek i tortów w naszym katalogu, a każde ma w sobie coś wyjątkowego. Nawet najwięksi smakosze znajdą tu dla siebie pyszne ciasta. Klienci Cukierni Tadek wracają zadowoleni. Przejrzyj nasz katalog smakowitych serników, szarlotek, tortów, ciast pieczonych, deserowych i wielu innych. Zobacz, na co masz ochotę – zapraszamy!

Oto ciasta z Cukierni Tadek w Puławach. Chrzciny, komunia czy wesele, inna okazja? Wybierz ofertę dla siebie poniżej

Jeśli potrzebujesz większej ilości ciast, to przy dużych zamówieniach dostarczamy je nawet 30 km od Puław

Świeże ciasta i torty bezpośrednio od cukierni. Skontaktuj się!

Wypełnij formularz poniżej, a my odezwiemy się do Ciebie

  Zobacz nasz adres i telefon:

  Dystrybutor w Puławach
  Lubelska 43
  24-100 Puławy
  w celu kontaktu wypełnij formularz po lewej stronie
  lub zadzwoń w godz. 8:00 -15:00 na numer:

  502 400 102

  O nas

  Jakość i tradycja prosto z Radzymina - już od 16 lat

  Cukiernia Tadek działa na rynku cukierniczym 2002 roku. Nasz nowy zakład otwarty w 2016 roku spełnia najbardziej rygorystyczne normy jakościowe, a także są w nim stosowane najnowocześniejsze rozwiązania – posiadamy certyfikat FSSC 22000. Współpracujemy zarówno z firmami i sklepami, jak również z klientami indywidualnymi. Nadal stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Z tego powodu zapraszamy nie tylko do zamówień hurtowych, ale także w przypadku zakupu kilku ciast na mniejszą imprezę okolicznościową.

  Cukiernia TADEK  – jakość i tradycja z cukierniczego Radzymina

  Bezy
  +200

  Ciast, ciastek i tortów

  70

  Pracowników

  16

  Lat na rynku

  +10000

  Zadowolonych Klientów