Ciasto na andrzejki

Andrzejki to szczególny wieczór, który, oprócz Sylwestra, jest jedną z ostatnich w ciągu roku okazji do hucznej zabawy. Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę u siebie, czy też wybierasz się w gości do znajomych, warto pomyśleć o przygotowaniu przekąsek. Świetnym pomyłem będzie ciasto.

Idealne ciasta na Andrzejki

Wybór ciasta na Andrzejki jest szczególnie istotny, gdy wybierasz się w gości. Warto wtedy wybrać takie, które łatwo będzie przetransportować oraz podzielić – chyba nikt nie chciałby zaliczyć wpadki z rozmazanym kremem albo pobrudzonym ubraniem. Ponieważ na imprezach andrzejkowych zazwyczaj jest mnóstwo innych dań i przystawek, nie polecamy także ciężkich, drożdżowych ciast, gdyż w obliczu innych wspaniałości na stole mogą okazać się zbyt sycące. Nie zapominaj także, że w listopadzie również są dostępne sezonowe owoce! Warto sięgnąć po wypieki z jabłkami, gruszkami czy śliwkami, a także po wszelkie ciasta z dodatkiem orzechów – w ten długi, jesienny wieczór sprawdzą się po prostu wspaniale.

Ciasta na imprezę andrzejkową – nasze propozycje

Aby ułatwić Ci przygotowania do andrzejkowej imprezy, szczególnie polecamy Ci nasze najnowsze propozycje. Na przyjęciu świetnie sprawdzi się blok czekoladowy – jest przepyszny, można go łatwo przewieźć oraz pokroić na dowolne kawałki. Zapraszamy także do przejrzenia oferty naszych ciasteczek i ciastek kruchych. Proponujemy między innymi rożki z jabłkami, nadziewane rogaliki czy kopertki serowo-owocowe. Zachęcamy także do spróbowania naszych mini wypieków i smakowitych babeczek dostępnych w różnych smakach  – będę świetną, słodką i zarazem lekką przekąską, która z pewnością umili andrzejkowy wieczór.

Rogaliki na andrzejki Babeczki toffi

Blok czekoladowy Kopertki serowo-owocowe

Rożki z jabłkiem