Trudno wyobrazić sobie udaną Wielkanoc bez dobrze nam znanych świątecznych ciast. Na Waszych stołach, poza wyśmienitymi potrawami – pojawią się z pewnością tradycyjne babki, pięknie zdobione mazurki czy puszyste serniki. Jeśli jednak planujesz duże, rodzinne święta lub też nie dysponujesz potrzebnymi zdolnościami kulinarnymi – zamów ciasta na Wielkanoc w Cukierni Tadek. Masz jeszcze chwilę czasu, by odebrać je przed świętami.

Sprawdzone przepisy

Wypieki w naszej Cukierni powstają w oparciu o naturalne składniki – prawdziwe polskie jaja, aromatyczne bakalie i wyselekcjonowane owoce. Nasze receptury pozostają niezmienne od lat, dlatego wybierając ciasta w cukierni Tadek – stawiasz na dobrze znany Ci smak. To smak tradycji, która podkreśla wyjątkową oprawę Świąt Wielkanocnych. W ofercie świątecznej pojawiają się u nas mazurki jasny i ciemny, a także baby wielkanocne okrągłe i prostokątne.

Składanie zamówienia

Okres poprzedzający Wielkanoc jest pełen gorączkowych przygotowań. Dlatego pomożemy Ci w zorganizowaniu świątecznych smakołyków. Możesz skorzystać z dwóch wygodnych form składania zamówienia. Odbierzesz je bezpośrednio w naszej siedzibie, mieszczącej się w Mokrym koło Radzymina – zobacz dokładny adres. Jeśli preferujesz jednak inną lokalizację – prześlemy Twoje wielkanocne ciasta do naszych współpracujących punktów. Znajdują się one w Puławach, Lublinie, Chełmie oraz Rzeszowie.