Niepowtarzalny smak ciast, nie jest jedynie zasługą dobrego przepisu. To precyzyjnie dobrane, naturalne składniki sprawiają, że ciasta Cukierni Tadek są takie pyszne. Nasze receptury powstawały latami, dlatego nazywane są często ,,domowymi“. Nie bez powodu tak właśnie jest, a oferta Cukierni doskonale to potwierdza.

Sprawdzone składniki

Bazą dla Naszych wypieków są proste, naturalne składniki. Mamy do nich pełne zaufanie i wiemy, że bez względu na przygotowywany z nich deser – sprawdzą się doskonale. Dokładamy wszelkich starań, żeby były to produkty lokalne. Mowa tutaj m.in. o jajkach, mące, mleku czy sezonowych owocach. Rodzimi dostawcy to dla Nas gwarancja jakości, której możemy zaufać i śmiało polecić Naszym Klientom.

Naturalna podstawa wypieków

Ciasta od Cukierni Tadek opierają się, poza składnikami – na tradycyjnych, naturalnych półproduktach, które przygotowujemy bezpośrednio na miejscu. To najlepszy sposób na to, żeby zapewnić im świeżość i pyszny, domowy smak. Dlatego biszkopty, bita śmietana czy kremy – są dziełem Naszych doświadczonych Cukierników. Zapraszamy do skosztowania chociażby ciast deserowych, pokrytych galaretką, bakaliami czy polewą czekoladową.